Авторська угода

Авторська угода обов’язково подається разом з текстом статті.

Автор поступається засновнику журналу “Література та культура Полісся” Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя ексклюзивними правами на дану Статтю. Передача авторського права охоплює виключне право на оприлюднення, редагування, переклад на інші мови та розповсюдження Статті необмеженим накладом в будь якому вигляді та форматі на будь яких носіях інформації.

Авторське право на публікацію передається в момент прийняття редакцією рукопису “в друк”.

Автор гарантує, що Стаття є оригінальною і не є копією будь якої іншої роботи, не була раніше опублікована, а також, що права на її опублікування нікому не передавались і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

Автор гарантує, що використання його авторських прав не спричинить порушення авторських прав будь яких осіб або організацій, а також не призведе до розголошення секретних або конфіденційних відомостей.

Автор відповідальний за дану Статтю і ставить підпис на заяві (згоді на публікацію) за всіх співавторів.

За автором зберігаються усі авторські права та права на видання без обмежень. Видання
дозволяє користувачам: читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або
посилатися на повні тексти статей. Дозволяється повторне використання змісту журналу у
відповідності з ліцензією Creative Commons СС-BY.

Після отримання згоди на публікацію, підписаного автором, що веде листування, зміни в авторстві або порядку вказаних імен співавторів прийматися не будуть.

Автор надає згоду (відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”) на оприлюднення інформації про його особисті дані (відомості про авторів) з метою забезпечення реалізації відносин у сфері науки.

Скачати бланк Згода на публікацію link